Kiralama koşulları ve sıkça sorulan sorular :

Yaş ve ehliyet:

Uskuper Rent A Car bünyesinden araç kiralaması yapmak için öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmak ve uluslararası niteliği olan ehliyete sahip olmak gerekir.

Kiralama suresi:

Arac kiralama minimum suresi gunluk kiralamlarda 24 saatir, aylik kiralmalarda ise 30 gundur.

Ek Sürücü:

Kiralanacak araçları eğer iki şoför kullanacaksa diğer şoförün de araç kiralaması sırasında bilgilerini sözleşmeye aktarılması gerekmektedir. Ek ücret talep etmiyoruz.

Teslim:

-Kiralama yapacağınız araçları Üsküp merkez ofisinden alabileceğiniz gibi aynı zamanda Üsküp Aleksandar Veliki havaalanından veya istediğiniz özel bir konumdan da alabilirsiniz. Kaldığınız otel veya konaklama merkezlerine araçlarınız mesai saatleri içerisinde ücretsiz olarak getirilir ve teslimatı gerçekleştirilir. Diğer şehir teslimleri için lütfen uzman ekibimizden destek alınız.

İade suresi:

Araçlar günlük olarak 24 saat süre ile kiralanırken aylık kiralama süreleri ise 30 gündür. Kiralama sürelerinin bitmesinden sonra 2 saat içerisinde araçların teslim edilmesi gerekir. Eğer ki 2 saatlik tolerans süresi geçer ise araçlarda günlük kira tekrardan işleme girer.

Odeme kosulari :

Araçların toplam kiralama bedelleri kiralama işlemlerinin başında peşin veya kredi kartı (VISA, Eurocard/Mastercard) ile tahsil edilir.  

Online rezervasyon :

Kiralama işlemleri için önceden online rezerve yapabilir ve istediğiniz aracın kiralamasını gerçekleştirebilirsiniz. Online rezerve işlemlerinde herhangi bir ücret talep edilmez. Kiralama bedelleri kira sözleşmesinin imzalanmasının ardından ödenebilir.

Fiyatlarımıza neler dahildir:

  • Sınısız Km yapabilirsiniz. 
  • Üçüncü şahıs mali mesuliyet sigortası
  • Hırsızlık sigortası
  • Kasko

Araçların tüm bakımları şirket tarafından yapılır ve kiralama yapılan kişilere kusursuz şekilde araçlar teslim edilir.
Makedonya dışı araç kiralama işlemlerinde uluslararası kiralama sözleşmeleri imzalanır ve bunun için ayrıca işlemler yapılması gerekir.
Araç kiralaması sonrasında ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda Uskuper Rent A Car yol yardım desteği sunarak kesintisiz şekilde yolunuza devam etmeniz sağlanır.

Whatsapp