Araç Kiralama koşulları ve sıkça sorulan sorular :

Balkanların en güzel destinasyonlarından biri olan Makedonyanın  başkenti Üsküpte gezip görülmesi gereken çok güzel yerler var Üsküp Şehir merkezi, Vodno dağı,Taş kçprüsü,Osmanlı Klaesi,Matka Kanyonu,Vodno dağı,Makedon Köyü gibi gezilmesi gereken çok güzel yerler var.Tabi buraları gezerken bilmeniz gerken ve uymanız trafik kuralları da var.

Üsküp aynı zaman Balkanlarında da tam merkezinde bulunmaktadır ve bu sayede Üsküp diğer Balkan Ülkelerinede geçiş yapabilirsiniz.Örenğİn Üsküpten Kosovanın başkenti Priştineye 40-45 dakikda ulaşabilirsiniz Prihtineden Kosovonın bir diğer güzel şehri Prizrene 30 dakikada ulaşabilirsiniz aynı şekilde Sırbistan başkenti Belgrata 3-3,5 saate ulaşabilirsniz bu şekilde küçük bir hafta sonu gezinize 3 ülke ve 5-6 şehir rahat bir şekide sığdırabilirsiniz.

Yaş ve ehliyet:

Uskuper Rent A Car bünyesinden araç kiralaması yapmak için öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmak ve uluslararası niteliği olan ehliyete sahip olmak gerekir.

-Üsküpte araç kiralarken gerekli evraklar:

Pasaport veya Kimlik Kartı

Ehliyet ( Uluslaarası ehliyet talep etmiyoruz eski veya yeni Türkiye ehliyeti ile araç kiralayıp sürebilirsiniz )

Kiralama suresi:

Arac kiralama minimum suresi gunluk kiralamlarda 24 saatir, aylik kiralmalarda ise 30 gundur.

Ek Sürücü:

Kiralanacak araçları eğer iki şoför kullanacaksa diğer şoförün de araç kiralaması sırasında bilgilerini sözleşmeye aktarılması gerekmektedir. Ek ücret talep etmiyoruz.

-Online rezervasyon

Online rezervasyon için herhangi bir ön ödeme veya depozito talep etmiyoruz, rezervasyonunuzu dilerseniz web sayfamızın rezervasyon bölümünden rezervasyon formunu doldurup bizlere rezervasyon isteği gönderebilirsiniz biz en kısa sürede sizlere mail veya whatsapp/Viber üzreinden geri dönüş yapıp rezervasyonuzu onaylıyoruz dilersenizde bizlere Whatsapp/Viber üzerinden ulaşıp sizin için uygun olan kiralık aracı rezerve edebilirsiniz Whatsapp/Viber üzerinden kiralamak istediğniz tarihler biz iletirsenz biz de size verilen tarihlerde ve saatler müsait araç ve fiyat listemizi göndeririz sizin için hangi araç uygun ise sizin adınıza rezerve edebilirz herhangi bir ön ödeme veya depozito talep etmeden.

Teslim:

-Kiralama yapacağınız araçları Üsküp merkez ofisinden alabileceğiniz gibi aynı zamanda Üsküp Aleksandar Veliki havaalanından veya istediğiniz özel bir konumdan da alabilirsiniz. Kaldığınız otel veya konaklama merkezlerine araçlarınız mesai saatleri içerisinde ücretsiz olarak getirilir ve teslimatı gerçekleştirilir. Diğer şehir teslimleri için lütfen uzman ekibimizden destek alınız.

İade suresi:

Araçlar günlük olarak 24 saat süre ile kiralanırken aylık kiralama süreleri ise 30 gündür. Kiralama sürelerinin bitmesinden sonra 2 saat içerisinde araçların teslim edilmesi gerekir. Eğer ki 2 saatlik tolerans süresi geçer ise araçlarda günlük kira tekrardan işleme girer.

Odeme kosulari :

Araçların toplam kiralama bedelleri kiralama işlemlerinin başında peşin veya kredi kartı (VISA, Eurocard/Mastercard) ile tahsil edilir.  

Ödemeyi Üsküpe geldiğnizde dilerseniz nakit olarak dilersenizde kart ile yapabilirsiniz.

-Web sayfanızda gösterilen toplam fiyat haricinde geldiğmizde herhangi bir ekstra ücret talep ediliyor mu?

Web sayfamızda verilen toplam fiyat haricinde Üsküpe geldiğnizde herhangi bir ekstra ücret talep etmioruz.

-Kiralanan araç ile diğer Balkan Ülkelerinede geçiş yapabilirmiyiz?

Evet,Kiralanan araç ile diğer Balkan Ülkelerine geçiş yapabilmeniz için Uluslararası dolaşım sigortasına(Yeşil Kart) ihtiyacınız var, Uluslararası dolaşım sigortasının bedeli bir sefere mahsuz 30/50 euro arasında gideceğiniz Ülke sayısına göre değişiyor. Bir sefere öahsuz 30/50 euro ödeyip daha önceden bize belirtiniz ülkelere herhangi bir sorun yaşamadan veya herhangi bir ekstra ücret ödemeden geçiş yapabilirsiniz.

-Uçuş saatimizde herhangi bir değişiklik veya ertelenme durumunda?

Ekibimiz sizi Üsküp Havalimanında isim soyisim yazılı bir kağıtla çıkış kapısında bekliyor. Herhangi bir gecikme durumunda kaç saat olduğu farketmeksizin sizi Üsküp Havalimanında ekibimiz sizi bekliyor olacak.

-Çalışma saatleri dışında teslim alabilir/teslim edebilirmiyiz?

Çalışma saatlerimiz esnektir çalışma saatleri dışında kiralık aracınızı teslim alabilir veya teslim edebiliriz herhangi bir ekstra ücret ödemeden.

-Kiralama süresinin uzatılmasi mümkünmüdür?

Kiralama süresini uzatabilmeniz için bizlere 24 saat önceden bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

-Tek Yön araç Kiralama

Bizim ofislerimiz Üsküp şehir merkezinde ve Üsküp Havalimanındadır ama dilerseniz aracı dilediğniz destinasyondan teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz ekstra ücret karşılığnda, ücreti teslim almak veya teslim etemek istediğniz destinasyona göre değişmektedir. Aynı şekilde Üsküp şehir merkezinde aracınız kaldığnız Hotele veya apartmana ücretsiz olarak teslim edebiliriz herhangi bir ekstra ücret talep etmeden.

-Ek Sürücü

Ek sürücünün geçerli pasaport ve ehliyeti olması gerekmektedir herhangi bir ekstra ücret talep etmiyoruz ek sürücü için.

-Sigorta

Kiralık araçlarımızın 500 euro katılımlı kasko sigortası mevcutur ( kiralanan araca sizin hatanızdan dolayı doğacak hasarlarda ilk 500 euroya kadar siz sorumlu oluyorsunuz sizin hatanızdan doğan herhangi bir hasar veya kaza durumunda siz maksimum 500 euro ödeme yapmanız isteniyor.Araçta 500 euroluk hasar değilde 100 euroluk bir hasar oluştuysa 100 euro talep ediliyor sizden ralep edilcek miktar maksimum 500 eurodur siz hatalıysanız. Karşı taraf hatalı ise sizden herhangi bir ücret talep edilmiyor sadece Polis tutanağı talep ediliyor Sigorta şirketine karşı tarafın hatalı olduğnu kanıtlayabilmek için.Polis tutanağı olmadığı zaman sigorta da geçerli omuyor.

-Ekstra Sigorta

-300 euro katılımlı kasko sigortası günlük 5 euro

-200 euro katılımlı kasko sigortası günlük 7 euro

-100 euro katılımlı kasko sigortası günlük 8 euro

-Ön cam ve Lastik sigortası günlük 3 euro

-Full kasko günlük 10 euro

Fiyatlarımıza neler dahildir:

  • Sınısız Km yapabilirsiniz. 
  • Üçüncü şahıs mali mesuliyet sigortası
  • Hırsızlık sigortası
  • Kasko
  • 7/24 yol yardım
  • KDV

Araçların tüm bakımları şirket tarafından yapılır ve kiralama yapılan kişilere kusursuz şekilde araçlar teslim edilir.
Makedonya dışı araç kiralama işlemlerinde uluslararası kiralama sözleşmeleri imzalanır ve bunun için ayrıca işlemler yapılması gerekir.
Araç kiralaması sonrasında ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda Uskuper Rent A Car yol yardım desteği sunarak kesintisiz şekilde yolunuza devam etmeniz sağlanır.

Sormak istediğniz herhangi bir sorunuz var ise lütfen sorunuz, bizlere İletişim köşemizden veya +38971364328 Whatsapp/Viber üzeri ulaşabilirsiniz.

Uskuper Makedonya Üsküp Araç Kiralama

WhatsApp chat

Whatsapp