Yüksek kalitede profesyonel hizmet sunan Uskuper Rent A Car tamamen yasal A,B,C, grubu araç kiralaması yapmaktadır. Kiralayacak kişinin 18 yaşını doldurmuş olması ve geçerli uluslararası ehliyet sahip olması gerekmektedir. Araçları kiralamak için uluslararası ehliyetiniz yoksa veya araba kullanmayı tercih etmiyorsanız  Uskuper Rent a car Makedonya Üsküp şoförlü araç kiralama hizmeti de sunmaktadır. Araç kiralama işlemlerinde öncelikle ehliyet şartı aranmakta ve araç kiralaması yapılan kişilerle sözleşmeler imzalanmaktadır. Kiralamasını yapacağınız araçların tüm belgeleri Uskuper tarafından hazırlanmış olarak sizlere teslim edilir ve yollarda sorun yaşamadan ulaşımınıza devam etmeniz sağlanır.
Balkan ülkelerinde hızlı, güvenli ve kaliteli şekilde araç kiralaması yapacağınız Uskuper Rent A Car şirketi en uygun fiyat politikasını da sunarak tamamen avantajlı şekilde araç kiralaması yapmanızı sağlayacak ve istediğiniz tüm modellerde araç temini yapacaktır.
Yasal, güvenli ve kaliteli araç kiralama hizmetleri için tercih edeceğiniz Uskuper araç kiralama şirketi tüm olumsuzlukları profesyonel ekipleri ile yok edecek ve sizlerin en iyi şekilde yol almasını sağlayarak istediğiniz yere istediğiniz zamanda ulaşmasını sağlayacaktır.
Araçların tüm bakım ve onarımları ile yol yardımları Uskuper kiralama şirketine ait olacaktır. Kullanım hakkı ise kiralama boyunca kişilere ait olacak ve 24 saat kesintisiz destek sunulacaktır.

Teslim Alma veya Teslim Etme

Mesai saatleri arasında araçları ister şehir merkezindeki ofisimizden; isterseniz de direkt olarak havaalanlarından ekstra hiçbir ücret ödemeden kiralayabilir veya istediğiniz bir konuma aracın gelmesini talep edebilirsiniz.

Yurdışı Kiralama Koşulları

Makedonya sınırları içerisinde araç kiralaması hizmeti alabileceğiniz gibi aynı zamanda tüm Balkan ülkelerini gezmek için ülkeler arası araç kiralaması da yapabilirsiniz. Bunu önceden bildirmeniz yeterli olacaktır.  Green card uluslararası dolaşım sigortasını ek olarak personelimizden almanız gerekmektedir. Gerekli belgeler olmadan yurt dışına çıkış yapamazsınız.

Sigorta Kapsamı Dışındaki Durumlar

Sigorta yangın ve kaza dışındaki nedenlerle meydan gelen hasarları, Uyuşturucu veya alkol etkisi altında araç kullanırken oluşan hasarları kapsamamaktadır.

WhatsApp chat

Whatsapp